PRZYDATNE

INFORMACJE

Mikromarket wkracza do gry!

05.04.2024

Z przyjemnością ogłaszamy wprowadzenie do naszej oferty nowego, innowacyjnego rozwiązania w świecie automatów vendingowych - mikromarketu! Tego typu maszyna vendingowa wyposażona jest w windę, która umożliwia bezpieczny transport produktów. 

Czytaj więcej

Sklepy samoobsługowe a zakaz handlu

24.02.2023

Coraz większa automatyzacja w branży handlowej wpływa na rosnącą popularność sklepów samoobsługowych. Zaletą sklepów bez obsługi jest między innymi dostępność 24/7, także w niedziele niehandlowe. Czy sklepy samoobsługowe są sposobem na obejście zakazu handlu w niedzielę?

Czytaj więcej

Sklepy samoobsługowe w Polsce

24.02.2023

W Polsce pojawia się coraz więcej sklepów samoobsługowych, które oferują szeroki wybór produktów spożywczych, w tym artykułów świeżych, wędlin, nabiału, pieczywa, owoców i warzyw, a także innych artykułów codziennego użytku. W sklepach tych klienci wybierają produkty z półek i skanują je samodzielnie, korzystając z urządzeń, które potem automatycznie naliczają ich koszyk zakupowy. 

Czytaj więcej

Jesteś zainteresowany ofertą automatów vendingowych?

Skontaktuj się z nami:

Jeśli jesteś zainteresowany, zostaw numer, a skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie
Podaj numer swojego telefonu komórkowego:
+48
-
-
W związku z zainteresowaniem Państwa ofertą, proszę o kontakt telefoniczny.
Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych ani przekazywany dalej. Jedynie do Ciebie oddzwonimy - informacje o przetwarzaniu danych osobowych.