O firmie

OptiVendi to polska firma vendingowa. Jesteśmy dostawcą maszyn samosprzedających i producentem oprogramowania o nieograniczonych możliwościach. Dzięki autorskiemu oprogramowaniu dostosujemy każdą maszynę do indywidualnych potrzeb Twojego biznesu.

Firma vendingowa OptiVendi

Nasza firma jest dostawcą wyspecjalizowanych urządzeń samosprzedających z autorskim oprogramowaniem. Jesteśmy częścią grupy firm Optimal z południa Polski funkcjonującej od 1996 roku na rynku szeroko rozumianych usług informatycznych i fiskalnych. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu stron internetowych i autorskich systemów CMS, a także w dostarczaniu różnego rodzaju produktów i usług fiskalnych. Dzięki temu możliwości dostosowania oferowanych przez nas automatów vendingowych są niemal nieograniczone – oprogramowanie może zostać dostosowane do indywidualnych preferencji Klienta. 

Firma vendingowa OptiVendi to nie tylko automaty vendingowe - to najnowocześniejsze rozwiązanie informatyczne uzupełniające kształtujący się obecnie w Polsce nowy kanał dystrybucji, odpowiadający na potrzeby biznesu po roku 2020.  Połączenie działania robotów ze stworzonym przez nas, tu w Polsce, systemem informatycznym wykorzystującym pełny monitoring wszystkich procesów zachodzących w dystrybucji towarów, pozwala firmie vendingowej OptiVendi być prekursorem w tworzeniu sklepów w pełni zautomatyzowanych w Polsce.

Zachęcamy do podjęcia współpracy. Doradzimy w wyborze rodzaju automatu, uzgodnimy jej docelową lokalizację, typ asortymentu i rozwiązania dedykowane wybranej specyfice towaru.

Jesteś zainteresowany ofertą automatów vendingowych?

Skontaktuj się z nami:

Jeśli jesteś zainteresowany, zostaw numer, a skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie
Podaj numer swojego telefonu komórkowego:
+48
-
-
W związku z zainteresowaniem Państwa ofertą, proszę o kontakt telefoniczny.
Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych ani przekazywany dalej. Jedynie do Ciebie oddzwonimy - informacje o przetwarzaniu danych osobowych.