Mikromarket wkracza do gry!

Z przyjemnością ogłaszamy wprowadzenie do naszej oferty nowego, innowacyjnego rozwiązania w świecie automatów vendingowych - mikromarketu! Tego typu maszyna vendingowa wyposażona jest w windę, która umożliwia bezpieczny transport produktów. 

Mikromarket to połączenie automatu vendingowego z tradycyjnym sklepem. Dzięki nowoczesnemu modułowi chłodniczemu można w nim oferować nie tylko zwykłe przekąski, ale także świeżą żywność. Wszystko to dostępne jest 24/7, bez konieczności obsługi przez personel.

Dlaczego warto wybrać Mikromarket od firmy vendingowej OptiVendi?

  • Szeroki wybór produktów: z mikromarketem zaoferujesz Klientom znacznie szerszy wybór produktów - w tym także produkty wymagające przechowywania w niższej temperaturze - a to wszystko dzięki funkcji chłodzenia. 
  • Dostępność 24/7: mikromarket jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. To idealne rozwiązanie, aby rozszerzyć działanie punktu sprzedażowego poza standardowe godziny jego otwarcia.
  • Szybka i wygodna płatność: dzięki elastycznym metodom płatności każdy klient będzie mógł zakupić towar w jednym z naszych mikromarketów. 
  • Nowoczesny design: mikromarket to nowoczesne urządzenie, które będzie stanowiło ozdobę dla naszego sklepu. 

Mikromarket to idealne rozwiązanie dla:

  • biur i zakładów pracy: pracownicy docenią dostęp do szerokiego zakresu przekąsek i napojów w ciągu dnia;
  • uczelni: wielu studentów wyskoczy po coś do jedzenia lub picia między zajęciami;
  • hoteli: udostępniając mikromarket, zapewnimy gościom hotelowym dostęp do przekąsek i napojów o każdej porze dnia i nocy;
  • siłowni: napój lub zdrowa przekąska to marzenie wielu osób po treningu;
  • centrów handlowych: wiele osób sięgnie po asortyment, jaki udostępnimy w mikromarkecie podczas zakupów w centrum handlowym. 

Jeśli szukasz innowacyjnego i efektywnego sposobu na zaspokojenie potrzeb swoich klientów, nasz mikromarket jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! 

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o mikromarkecie i uzyskać bezpłatną wycenę.

Więcej informacji o mikromarkecie znajdziesz na podstronie poświęconej temu produktowi - czytaj o: mikromarket.

Jesteś zainteresowany ofertą automatów vendingowych?

Skontaktuj się z nami:

Jeśli jesteś zainteresowany, zostaw numer, a skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie
Podaj numer swojego telefonu komórkowego:
+48
-
-
W związku z zainteresowaniem Państwa ofertą, proszę o kontakt telefoniczny.
Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych ani przekazywany dalej. Jedynie do Ciebie oddzwonimy - informacje o przetwarzaniu danych osobowych.