Książkomaty już w naszej ofercie

Książkomat OptiVendi to całodobowo dostępny automat vendingowy umożliwiający odbiór i oddanie książek. To innowacyjne rozwiązanie dedykujemy przede wszystkim księgarniom oraz bibliotekom. 

Chcesz oddać wypożyczone książki, przypomnienie o terminie zwrotu tytułów otrzymałeś już kilka dni temu, ale kiedy to zrobić? Kończysz pracę o 18, albo o 16, ale musisz jeszcze odebrać dzieci z przedszkola i zrobić obiad. Kiedy znaleźć czas na odwiedziny w bibliotece?

Ten problem dotyczy wielu z nas. A co gdyby biblioteki były otwarte całą dobę? To możliwe! Co więcej, nie tylko biblioteki, ale także księgarnie, czy saloniki prasowe mogą udostępniać swoją ofertę o każdej porze dnia i nocy. Jest to możliwe dzięki nowoczesnym książkomatom, które stanowią rodzaj maszyny vendingowej dostosowanej do obrotu książkami i czasopismami. 

W obsłudze zamówienia każdego Klienta wspiera aplikacja udostępniona na dotykowym ekranie urządzenia. Wystarczy kilka kliknięć, by oddać, pożyczyć lub kupić wybraną pozycję. 

Kliknij po więcej informacji o naszych książkomatach

Jesteś zainteresowany ofertą automatów vendingowych?

Skontaktuj się z nami:

Jeśli jesteś zainteresowany, zostaw numer, a skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie
Podaj numer swojego telefonu komórkowego:
+48
-
-
W związku z zainteresowaniem Państwa ofertą, proszę o kontakt telefoniczny.
Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych ani przekazywany dalej. Jedynie do Ciebie oddzwonimy - informacje o przetwarzaniu danych osobowych.